Oslavy a rauty

Best Bowling je moderní bowlingové centrum, které se nachází za branami obchodního centra Metropole. Po vstupu centrálním vchodem nás naleznete v 1. patře naproti kinu.

 

 

 

Kompletní organizaci cateringových služeb (rauty, obědy, drobné občerstvení atd.)Pro Vaši akci jsme schopni zajistit následující:

  • Zajištění technického zázemí, projekci a ozvučení
  • Realizaci společenského a sportovního programu
  • Živou hudbu, diskotéku, služby profesionálních DJ 
  • a mnohé další ...

Celý bowling i s barovou částí pojme až 250 hostů v několika možných úpravách interiéru - jsme schopni vytvořit soukromý prostor pro menší skupinu, taneční parket, promítat prezentace firem na velkoplošné projekci, stejně tak jako vytvořit perfektní atmosféru pro široké spektrum akcí.

Prostory bowlingu a přilehlého baru utvářejí příjemnou domácí atmosféru, a proto jsou vhodné k uspořádání firemních a vánočních večírků, rodinných oslav, třídních srazů nebo narozenin. V případě, že chcete poděkovat Vašim obchodním partnerům nebo navázat nové obchodní vazby, je pozvání na bowling spojené s občerstvením jedním z nejlepších a osvědčených způsobů. Všechny prostory jsou klimatizovány. Dobrý termín (listopadový a prosincový) pro vánoční večírek je ovšem nejlépe dojednat co nejdříve. Pro obchodní společnosti, které v předvánoční době mají nejvíc práce a nejméně myšlenek na oslavné bilancování, nabízíme stejně atraktivní termíny v lednu a únoru. Rádi s Vámi projednáme nejenom skladbu občerstvení nebo přípravu turnaje, včetně jeho moderace, výsledkového servisu a vyhodnocení, ale i zajištění zábavy, a organizaci Vašeho večera.

Rauty a gastronomické akce zajišťujeme z naší restaurační kuchyně, která je připravena vyhovět všem Vašim požadavkům. Sortiment baru obsahuje značky jako Staropramen, (11°, nefiltrovanou 12°, pivní speciály a točené nealkoholické pivo ), z nealko nápojů od firmy Coca-Cola či točenou malinovku. Bohatou nabídku dotváří výběr vín. Z destilátů a likérů u nás najdete všechny velké značky a v případě speciálních přání zajistíme sortiment přesně podle Vašich požadavků.

Jinou formou spolupráce s institucemi a firmami je zapojení našeho centra do interních podnikových systémů a programů péče o lidské zdroje (benefiční programy). Zaměstnancům těchto podniků jsou individuálně nebo kolektivně poskytovány permanentky na bowling.

 

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou, připravíme společně pro Vaše přátele, kolegy nebo zaměstnance večírek na té nejvyšší úrovni!

Kontaktní informace: telefon 777 115 522, e-mail: bestbowling@bestbowling.cz

 

Copyright ©2019 - Best Bowling